Dawniej Kraina
Zieleni
Home
/ Usługi / Brukarstwo

Brukarstwo

W pełni urządzony ogród to nie tylko rośliny i trawnik. Potrzebne są także elementy brukarskie.

Właściwie zaprojektowane i wykonane nie tylko podniosą funkcjonalność przestrzeni, ale także pomogą podkreślić piękno roślin. O ich wykonaniu warto pomyśleć już na etapie projektowania ogrodu, aby wszystko tworzyło spójną całość.

Estetyka i funkcjonalność

Za pomocą takich elementów brukarskich jak ozdobne murki czy obrzeża kształtowana jest powierzchnia ogrodu. Można je wykorzystać do wyeksponowania pojedynczych okazów roślin lub całych rabat. Ważne jest przy tym to, aby pasowały do aranżacji ciągów komunikacyjnych takich jak ścieżki i podjazdy oraz elewacji domu i jego ogrodzenia.

Przygotowując, projekt zarówno w przypadku zlecenia kompleksowej aranżacji ogrodu, jak i położenia samych elementów brukarskich, zawsze dokładnie analizujemy pod tym kątem przestrzeń powierzoną nam do zagospodarowania. Nasi specjaliści służą pomocą w doborze rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w danym miejscu. Każdorazowo przeprowadzamy także dokładny wywiad z klientem, aby moc poznać jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu możemy zadbać nie tylko o estetykę ogrodu, ale także o jego funkcjonalność.

Skontaktuj się z nami
Brukarstwo nr 1 Brukarstwo nr 2 Brukarstwo nr 3

Realizacja

Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji. Układanie kostki brukowej rozpoczynamy od przygotowania terenu. Przed położeniem kostki brukowej, kamienia naturalnego czy płyt betonowych, konieczne jest wyrównanie gruntu, jego utwardzenie, a w razie potrzeby także odwodnienie.

Dzięki temu, że dysponujemy profesjonalnym sprzętem i pracownikami z dużym doświadczeniem, realizacja zawsze przebiega sprawnie i szybko. Na podkreślenie zasługuje także fakt, że pracujemy z dużą dbałością o szczegóły, dlatego wszystkie nasze realizacje wyróżniają się perfekcyjnym wykonaniem.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy
o Twoim ogrodzie
Zadzwoń do nas! 509 576 369