Dawniej Kraina
Zieleni
Home
/ Brukarstwo Sosnowiec

Układanie kostki brukowej Sosnowiec

Piękno ogrodu, i jego przyciągające uwagę zaaranżowanie, nie opiera się wyłącznie na roślinach i trawniku. Ważne są także estetyczne elementy brukarskie.

Ich odpowiedni projekt oraz wykonanie, nie tylko przyczyni się do podniesienia funkcjonalności przestrzeni, ale też podkreśli piękno drzemiące w roślinach. Wzbogacenie ogrodu o elementy brukarskie, dobrze jest przemyśleć już podczas projektowania, aby całość była harmonijna i nie wymagała w późniejszym czasie gruntownej przebudowy.

Estetyka i funkcjonalność

Obrzeża oraz ozdobne murki to elementy brukarskie, które tworzą elegancką i przyciągają uwagę powierzchnię ogrodu. Za ich pomocą można wyeksponować nie tylko pojedyncze okazy roślin, ale również całe rabaty. Warto pamiętać, aby ciągi komunikacyjne, a także elewacja domu i ogrodzenia dobrze współgrały z takimi elementami.

Przygotowanie projektu ogrodu, niezależnie czy zlecenie obejmuje kompleksową aranżację, czy też jedynie umiejscowienie wyłącznie elementów brukarskich, zawsze obejmuje dokładną analizę przestrzenną. Przy pomocy naszych specjalistów, można skorzystać z pomocy w doborze rozwiązań, które w danym miejscu będą najlepiej odbierane przez odwiedzających ogród. W każdym przypadku prowadzimy też gruntowny wywiad, w celu poznania potrzeb i oczekiwań klienta. Umożliwia to uczynienie ogrodu nie tylko estetycznym, ale też funkcjonalnym.

Skontaktuj się z nami
Brukarstwo Sosnowiec nr 1 Brukarstwo Sosnowiec nr 2 Brukarstwo Sosnowiec nr 3

Realizacja

Akceptacja przygotowanego przez nas projektu, oznacza zielone światło do rozpoczęcia pracy nad jego realizacją. Po przygotowaniu terenu przystępujemy do układania kostki brukowej. Najpierw ma miejsce wyrównanie gruntu, następnie jego utwardzenie, a w niektórych przypadkach także odwodnienie.

W dalszej kolejności teren wykładany jest wybranym materiałem - kostką brukową, płytami betonowymi lub kamieniem naturalnym. Całość prac odbywa się przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy
o Twoim ogrodzie
Zadzwoń do nas! 509 576 369