Home
/ Brukarstwo Katowice

Układanie kostki brukowej Katowice

Staranne wykończenie brukarskie to doskonały przepis na zachwycający ogród.

Zapewnia nie tylko praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Jeśli się je odpowiednio wykona, pomoże w harmonijnym uporządkowaniu ogrodowych roślin. Dlatego najlepiej zająć się nim już na etapie projektowania - wtedy chodniki i ścieżki będą tworzyć dobrze skomponowaną całość.

Estetyka i funkcjonalność

Ozdobne murki i regularne obrzeża nadają ogrodom odpowiedni wygląd. Nieodmiennie warto za ich pomocą podkreślić wyjątkowe okazy lub całe kompozycje kwiatowe. Poza tym muszą być dopasowane do ścieżek, podjazdów, płotu oraz fasady domu. Podejmujemy się przygotowania całkowitej kompozycji ogrodu, ale możemy również zaprojektować i wykonać wyłącznie kompleksowe rozwiązania brukarskie w terenie.

Niezależnie od przyjętej opcji starannie dobieramy wytyczone rozmieszczenie brukarskich detali do zastanej przestrzeni. Nasi specjaliści potrafią zaproponować najwłaściwsze rozwiązania, dopasowane do każdego elementu przestrzeni. Dbamy również o dobry kontakt i konsultacje z Klientem, dzięki czemu nasze wizje odpowiadają oczekiwaniom przyszłych użytkowników, a projekt zapewnia maksymalną funkcjonalność przyjętych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami
Brukarstwo Katowice nr 1 Brukarstwo Katowice nr 2 Brukarstwo Katowice nr 3

Realizacja

Do pracy w terenie przystępujemy dopiero po zaakceptowaniu projektu. Odpowiadamy za właściwe przygotowanie terenu: wyrównanie, utwardzenie i odwodnienie gruntu. Dopiero wówczas przystępujemy do rozmieszczania kostki brukowej, kamienia lub płyt betonowych na gruncie.

Mamy do dyspozycji sprzęt niezbędny do zmierzenia się z każdym wyzwaniem. W połączeniu z doświadczeniem naszych fachowców sprawia to, że oddajemy gotową realizację w umówionym terminie. Jednak zawsze działamy z najwyższą starannością, dzięki czemu zawsze gwarantujemy naszym Klientom doskonały efekt naszej pracy.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy
o Twoim ogrodzie
Zadzwoń do nas! 509 576 369