Dawniej Kraina
Zieleni
Home
/ Usługi / Oświetlenie

Oświetlenie

Oświetl z nami swój ogród i stwórz niepowtarzalny nastrój.

Podczas gorącego lata chętnie korzystamy ze swoich ogrodów także wieczorami, potrzebujemy wówczas oświetlenia, które stworzy odpowiedni nastrój sprzyjający odpoczynkowi i przeciągającym się do późna spotkaniom towarzyskim. Zimą, kiedy bardzo szybko zapada zmrok, oświetlenie w ogrodzie także może dawać sporo przyjemności. Szczególnie kiedy spadnie świeży śnieg, a dzieci zapragną się w nim pobawić.

Profesjonalne wykonanie oraz nowoczesne rozwiązania

Wykorzystując nowoczesne rozwiązania, zaprojektujemy, a następnie wykonamy kompleksowe oświetlenie Twojego ogrodów. Dysponujemy pracownikami, specjalizującymi się w elektryce. Dzięki temu przygotowywane przez nas systemy są ściśle dopasowane do potrzeb właścicieli ogrodów, do ich stylu życia i upodobań. Montujemy oświetlenie nie tylko w miejscach biesiadowania, ale także podświetlamy ścieżki ogrodowe, wybrane krzewy lub drzewa, a także podjazdy.

W zależności od potrzeb wyposażamy je w czujniki zmierzchu lub czujniki ruchu. Dobieramy lampy, tak aby pasowały do pozostałych elementów wystroju ogrodu oraz elewacji domu. Szukamy najbardziej energooszczędnych rozwiązań, wykorzystując także lampy solarne.

Oświetlenie nr 1 Oświetlenie nr 2 Oświetlenie nr 3

Dobór odpowiedniego oświetlenia dla Twojego ogrodu.

Odpowiednio dobrane oświetlenie pozwala cieszyć się zupełnie innym ogrodem za dnia, a innym nocą. Aby osiągnąć ten magiczny efekt, należy pamiętać o tym, że oświetlenie nie ma zmienić wieczoru w dzień, a jedynie podkreślić jego nastrój.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy
o Twoim ogrodzie
Zadzwoń do nas! 509 576 369