Dawniej Kraina
Zieleni
Home
/ Usługi / Oczka wodne

Oczka wodne

Oczko wodne to bardzo efektowny element aranżacji każdego ogrodu.

Spędzanie przy nim czasu jest szczególnie przyjemne w upalne dni, jednak niezależnie od temperatury szum krystalicznie czystej wody sprzyja relaksowi.

Przede wszystkim dobry projekt!

Podstawą budowy oczka wodnego, fontanny, kaskady, źródełka czy innego obiektu wodnego jest dobry projekt. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta oraz ukształtowaniem ogrodu, w którym ma powstać dany obiekt, dobieramy najwłaściwszą technologię jego budowy. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w danym przypadku.

Skontaktuj się z nami

Odpowiedni dobór roślin

Zwracamy uwagę na zachowanie odpowiedniej odległości oczka od wysokich drzew i krzewów, z których liście będą wpadać do wody i ją zanieczyszczać. Bardzo ważne jest także to, aby nie sadzić w pobliżu oczka roślin o ekspansywnych korzeniach, które mogłyby uszkodzić jego izolację.

Realizacja z najwyższej jakości materiałów

Po wykonaniu projektu i zatwierdzeniu go przez klienta przystępujemy do wykonania oczka wodnego. Wykorzystujemy do tego celu tylko produkty najwyższej jakości, renomowanych producentów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że zamontowana instalacja będzie prawidłowo działać przez długie lata, a oczko pozostanie szczelne. Po zakończeniu budowy aranżujemy brzegi zgodnie z opracowanym wcześniej projektem.

Oczka wodne nr 1 Oczka wodne nr 2 Oczka wodne nr 3

Oprócz oczek wykonujemy także inne aranżacje z wykorzystaniem wody.

W ogrodach o większej powierzchni niezwykle efektownie wyglądają stawy ze strumieniem, czy ozdobne stawy rybne. Coraz większą popularnością wśród klientów cieszą się również kaskady, fontanny oraz ściany wodne.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy
o Twoim ogrodzie
Zadzwoń do nas! 509 576 369