Dawniej Kraina
Zieleni

Home
/ Nawadnianie Zawiercie

Nawadnianie Ogrodów Zawiercie

Ciesz się pięknym i bujnym ogrodem. Odpowiednie nawodnienie roślinności wymaga zapewnienia glebie optymalnego poziomu wilgotności, który zapewni nam piękny, zielony wygląd ogrodu oraz wpłynie na kondycję naszych roślin.

O ile podlewanie ręczne pozwala skutecznie kontrolować poziom nawodnienia, o tyle zacznie poręczniejsze jest zastosowanie automatycznych systemów nawadniania. Dzięki nim oszczędzisz nie tylko czas, ale także zużycie wody, a Twoje rośliny będą wyglądać efektywnie, podczas gdy Ty będziesz mógł odpocząć i cieszyć się zieloną oazą.

Ogranicz zużycie wody nawet do 50%!

Nawadnianie ogrodu - etapu współpracy

Etap 1. Pomiary

Projektowanie automatycznego systemu nawadniania dla danego ogrodu rozpoczynamy od dokładnych pomiarów terenu oraz lokalizacji ujęć wody. Uwzględniamy również ich wydajność i ciśnienie.


Etap 2. Konsultacja

Kolejnym krokiem jest dokładne omówienie z właścicielem ogrodu dostępnych rodzajów urządzeń zraszających oraz sposobu sterowania nimi i miejsca instalacji sterowników.


Etap 3. Konfiguracja

Następnie dobieramy odpowiednie urządzenia nawadniające i umieszczamy je w projekcie.


Etap 4. Realizacja

Po akceptacji prze klienta zaprojektowanego systemu nawadniania przystępujemy do jego realizacji.

Nawadnianie Zawiercie nr 1 Nawadnianie Zawiercie nr 2 Nawadnianie Zawiercie nr 3 Nawadnianie Zawiercie nr 4 Nawadnianie Zawiercie nr 5 Nawadnianie Zawiercie nr 6

Właściwy dobór metod nawadniania ogrodu

Przy opracowywaniu planu nawadniania Twojej przestrzeni szukamy kompleksowych rozwiązań, które zagwarantują idealne warunki do rozwoju i wegetacji roślin w każdym ogrodzie. Jednym z nich są automatyczne systemy nawadniające, które zapewniają optymalną ilość wody. Innym skutecznym sposobem nawadniania korzeni jest linia kroplująca, która dociera bezpośrednio do korzeni roślin. W naszej ofercie proponujemy także systemy zraszania polowego oraz narzędzia do nawadniania upraw pod osłonami. Wszystkie systemy dostosowujemy do wielkości terenu oraz rodzaju roślinności, biorąc pod uwagę zarówno kąty pracy elementów systemu, jak i odległości między nimi, aby nawodnienie było jak najbardziej wydajne.

W naszej działalności korzystamy wyłącznie w z profesjonalnych rozwiązań renomowanych producentów. Dbamy o to, aby wszystkie urządzenia do nawadniania działały niezawodnie i wyróżniały się wysokim stopniem automatyzacji, który zagwarantuje wygodę podczas intensywnych prac ogrodowych. Nasze systemy automatycznego nawadniania mogą być z powodzeniem stosowane przy projektowaniu ogrodu, a także przy zaaranżowanej przestrzeni zielonej.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy
o Twoim ogrodzie
Zadzwoń do nas! 509 576 369