Dawniej Kraina
Zieleni

Home
/ Nawadnianie Tarnowskie Góry

Nawadnianie ogrodów Tarnowskie Góry

Chcesz posiadać cudownie prezentującą się roślinność w ogrodzie? Podczas całego okresu wegetacji nie obędzie się bez regularnego podlewania.

Utrzymanie odpowiedniej wilgotności ziemi nie należy do najłatwiejszych czynności. Możliwe jest ręczne podlewanie, które co prawda jest efektywne, jednakże wiąże się to ze stratą czasu, a także z ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Jeśli szukasz świetnego udogodnienia, warto zdecydować się na automatyczny system nawadniania. Dzięki niemu oszczędzimy swój czas, a także racjonalnie wykorzystamy wodę. Precyzyjnie zostanie ona doprowadzona do roślin, co pozwoli na zredukowanie jej zużycia nawet o 50 %. Tego typu rozwiązanie zalecane jest zarówno w przypadku ogrodów prywatnych, jak i dla miejskich terenów.

Skontaktuj się z nami

Ogranicz zużycie wody nawet do 50%!

Nawadnianie ogrodu - etapu współpracy

Etap 1. Pomiary

Projektowanie automatycznego systemu nawadniania dla danego ogrodu rozpoczynamy od dokładnych pomiarów terenu oraz lokalizacji ujęć wody. Uwzględniamy również ich wydajność i ciśnienie.


Etap 2. Konsultacja

Kolejnym krokiem jest dokładne omówienie z właścicielem ogrodu dostępnych rodzajów urządzeń zraszających oraz sposobu sterowania nimi i miejsca instalacji sterowników.


Etap 3. Konfiguracja

Następnie dobieramy odpowiednie urządzenia nawadniające i umieszczamy je w projekcie.


Etap 4. Realizacja

Po akceptacji prze klienta zaprojektowanego systemu nawadniania przystępujemy do jego realizacji.

Nawadnianie Tarnowskie Góry nr 1 Nawadnianie Tarnowskie Góry nr 2 Nawadnianie Tarnowskie Góry nr 3 Nawadnianie Tarnowskie Góry nr 4 Nawadnianie Tarnowskie Góry nr 5 Nawadnianie Tarnowskie Góry nr 6

Właściwy dobór metod nawadniania ogrodu

Kiedy rozmieszczamy zraszacze, należy wziąć pod uwagę nie tylko odległości, w których mogą one działać, ale również kąty, pod jakimi są w stanie pracować. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w których powstają suche plamy. Dla niektórych roślin skuteczną metodą jest położenie linii kroplujących. To właśnie dzięki niej możliwe jest dostarczenie cieszy do korzeni.

Nasze rozwiązania są w pełni skuteczne i niezawodne, a systemy nawadniania cieszą się ogromnym uznaniem. Mogą być one wykonane podczas zakładania ogrodu lub wtedy, gdy roślinność jest już na swoim miejscu, a teren został zaaranżowany.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy
o Twoim ogrodzie
Zadzwoń do nas! 509 576 369